ksiegi-rachunkowe

ksiegi-przychodow-rozchodow

obsluga-kadrowo-placowa

inne-uslugi

Kontakt

Oferta

Oferta Centrum Rachunkowo-Podatkowego obejmuje swym zakresem obsługę finansowo-księgową i kadrowo-płacową małych i średniej wielkości firm działających w różnych branżach gospodarki. Swoją pomoc świadczyć może spółkom osobowym i kapitałowym, firmom jednoosobowym i przedsięwzięciom realizowanym w formie wolnych zawodów. Ofertę kierujemy również do stowarzyszeń, a także osób zajmujących się wynajmem nieruchomości, a także tych osób fizycznych, które uzyskują dochody z różnych innych źródeł nie prowadząc własnej działalności gospodarczej.

Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje stosowane przy rozliczaniu ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych z wykorzystaniem oprogramowaniu Comarch Optima.

Ponadto Centrum Rachunkowo - Podatkowe daje swoim Klientom możliwość prowadzenia księgowości w formie stacjonarnej, jak również z wykorzystaniem aplikacji online, dzięki której z naszymi Klientami współpracujemy także na odległość, przy wykorzystaniu aplikacji iksięgowość24.pl i udostępnieniu swoim Klientom Pulpitu Menadżera firmy Comarch Optima, dzięki któremu Klienci mogą w każdej chwili połączyć się zdalnie i na bieżąco mieć wgląd w dane swojej firmy 24h na dobę.

Klient decydując się na aplikację księgowości online zyskuje bezpłatny program do fakturowania ifaktury24.pl, który dzięki integracji z oprogramowaniem COMARCH Optima pozwala na szybkie, bezpłatne i bezpieczne przesłanie faktur drogą elektroniczną do Centrum Rachunkowego zajmującego się obsługa księgową Klienta.

 KSIĘGOWOŚĆ ONLINE TO DLA KLIENTA KONTROLA WYDATKÓW, DOSTĘPNOŚĆ DO SWOICH DANYCH PRZEZ 24 H NA DOBĘ, OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY, ŚWIADOMOŚĆ FINANSÓW SWOJEJ FIRMY.

Specjalizacją Centrum Rachunkowo-Podatkowego w Dębicy jest kompleksowa obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych prowadzona w ramach umów o stałą współpracę. W zakres usługi kompleksowej, oprócz podstawowych czynności ewidencyjno-rozliczeniowych i sprawozdawczych wchodzi, bez dodatkowych opłat, doradztwo oraz reprezentowanie Klienta przed Urzędami w oparciu o udzielone pełnomocnictwa.

Centrum Rachunkowo- Podatkowe służy także pomocą przy zakładaniu działalności gospodarczej, radzi w sytuacjach nietypowych, przygotowuje konkretne rozwiązania systemowe. W naszej palecie znajdziecie Państwo szereg usług, związanych zarówno z rozpoczęciem działalności gospodarczej, jak i jej prowadzeniem.

Naszym Klientom proponujemy dwie formy świadczenia usług księgowych:

  •  Dokumenty są dostarczane do naszego Centrum Rachunkowego lub
  •  Dokumenty odbieramy osobiście - najpopularniejsza obecnie forma naszych usług.