O firmie

Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos powstało z myślą o obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w kompleksowej i pełnej obsłudze finansowo-księgowej i Wizytówka z telefonem księgowej w Dębicykadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych na terenie województwa podkarpackiego, szczególnie Dębicy i okolic. Firma nasza zajmuje się zarówno pracami dla firm jednoosobowych, spółek zorganizowanych w różnych formach prawnych jak również dla osób fizycznych uzyskujących dochody z różnych źródeł lecz nie prowadzących własnej działalności gospodarczej. Świadczymy więc usługi i służymy fachową wiedzą firmom o zróżnicowanych formach prawnych, branżach i rozmiarach. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, jak również  ewidencje stosowane przy rozliczaniu ryczałtu ewidencjonowanego. Nasze Centrum Rachunkowe posiada Certyfikat Księgowy Nr 37889/2010, wydany przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Wiarygodność i bezpieczeństwo naszej firmy gwarantuje także posiadane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, dla osób prowadzących zawodowo księgi rachunkowe, które pozwala chronić naszych Klientów, przed niekorzystnymi konsekwencjami, w przypadku popełnienia błędów w księgowaniu. Założycielką Centrum Rachunkowo-Podatkowego jest mgr inż. Jolanta Gajos, księgowa z wieloletnim doświadczeniem w spółkach prawa handlowego i osób fizyczny prowadzących działalność gospodarczą o zróżnicowanych profilach działalności. Jako właściciel posiada wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, niezbędną licencję Ministra Finansów (nr 37889/2010r) oraz obowiązkowe ubezpieczenie dla tego typu działalności. Swoją wiedzę poszerzyła kończąc Studia Podyplomowe w dziedzinie Rachunkowości i Finansów. Doświadczenie zawodowe stanowi zatem gwarancję terminowego, prawidłowego, rzetelnego i zgodnego obowiązującymi przepisami prawa, prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych.

Dla wygody Klienta i w celu obniżenia kosztów ich działalności wykorzystujemy podpis elektroniczny (korespondencja z urzędami, elektroniczne przekazywanie deklaracji podatkowych).
Pełen profesjonalizm usług to nasz priorytetowy cel. Klient jest dla nas najważniejszy i to staramy się na każdym kroku pokazać.  Dzięki niemu bowiem możemy istnieć i nadal się rozwijać.

Naszymi atutami są: fachowa, rzetelna, kompleksowa i nieszablonową obsługa, zaangażowanie w sprawy Klientów, dyskrecja oraz elastyczne dostosowywanie naszych usług do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Księgowa w Dębicy

jestesmy na liscie

certyfikat