Biuro rachunkowe Dębica

Biuro rachunkowe DębicaDębica leży w województwie podkarpackim i jest siedzibą powiatu dębickiego. Miasto Dębica leży na rzeką Wisłoka. Pierwsze wzmianki o Dębicy można znaleźć już w 1293 roku a przed rokiem 145 Dębica należała do województwa krakowskiego  a później do województwa rzeszowskiego  następnie do województwa tarnowskiego i ostatecznie do województwa podkarpackiego. Miasto Dębica liczy blisko 50 tys. mieszkańców a gmina 25 tys. mieszkańców.

Dębica jest znana również z dwóch bardzo popularnych firm przemysłowych a są nimi: Firma Oponiarska T.C. Dębica oraz firma produkująca rowery „Arkus”. Oprócz tego znanymi markami z Dębicy są również Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka”, Zakłady mięsne w Dębicy i Iglomeat Sokołów  czy firma produkująca odżywki Olimp Laboratoires.

Rozbudowany jest również gospodarka handlowa. Istnieją wie duże galerie handlowe jakimi jest „Galeria Dębica” oraz „Raj”. Kilka sklepów dużych sieci handlowych a są nimi: Biedronka, Tesco, Nomi, Merkury Market czy MediaExpert.

W Dębicy istnieją również kluby sportowe z tych najbardziej znanych to Wisłoka Dębica oraz Igloopol Dębica.